Torrent İle Ubuntu İndirme

Ubuntu’yu indirmek gayet basittir. Resmi internet sitesine gidip, cihazınız için uygun olan dosyayı indirin.

Ubuntu Web

Ubuntu’nun indirme dosyası 2.5 GB boyutundadır. Eğer internet hızınız iyiyse, dosyanın inmesi dakikalar içinde tamamlanacaktır. Ancak internet hızınız yavaşssa ne yapacaksınız? İndirme saatlerce sürebilir veya indirme hataları ile karşılaşabilirsiniz.

Ubuntu’yu Torrent üzerinden indirme

Sınırlı veya yavaş bir bağlantıya sahipseniz bir indirme yöneticisi veya torrent kullanmak daha iyi bir çözüm olacaktır.

İyi haber, Ubuntu torrent indirmeleri için bir desteğe sahip. Ancak bu biraz gizlendiği için torrent indirme bağlantısını az arayıp bulmanız gerek.

Eğer torrent aracılığıyla Ubuntu dosyası indirmek isterseniz, Ubuntu web sitesinde seçtiğiniz Ubuntu sürümü için sağ tarafında yer alan alternatif indirme bağlantısına tıklayın.

Ubuntu Alternatif İndirne

Yeni sayfa açıldığında, altta yer alan BitTorrent kısmında mevcut dosyalar için torrent indirme bağlantılarını görebilirsiniz. Ubuntu’yu kişisel bilgisayarınızda veya dizüstü bilgisayarınızda kullanacaksanız, masaüstü sürümüne tercih edin.

Ubuntu torrent indirme

Eğer Torrent yazılımı kullanmıyorsanız, Deluge Torrent  uygulamasını indirme işleminiz için kullanabilirsiniz. Deluge Torrent kurulduktan sonra Ubuntu indirme bağlantısını Deluge üzerine sürükleyip bırakın ve indirmenin tamamlanmasını bekleyin.

SON

Daha fazla bilgi almak ve aramıza katılmak için Telegram kanalımızı takip etmeyi ve sohbet grubumuza dahil olmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu web sitesi gizliliğinizi ihmal etmeyecek şekilde çerezler kullanır.